SMS půjčka ihned úplně každému

31.03.2014 12:26

S flexibilními půjčkami se za poslední roky doslova spustila lavina. Důvodů přibývá, velmi mnoho obyvatelů naší republiky díky náročnějšímu životnímu stylu a nákladům nemají možnost rozumně hospodařit s jejich mzdou a tak se následně uchylují k produktům, kde je možné si zapůjčit takřka obratem.

Jednou z takových variant, kde obratem přijít k finančním prostředkům je i SMS půjčka vyřízená ihned a to bez nutnosti dokládat, kolik je Váš měsíční příjem, popřípadě bez ručení majetku.

V podstatě jde o krátkodobý úvěr, přičemž bývá splatnost obvykle pouze několik dnů až několika týdnů, maximálně 6 týdnů. Co se týká výše obnosu, tak je možné si zažádat od 100-5000 Kč, při opakované půjčce až 12.tis Kč.

V podstatě je možné tvrdit, že pokud jste u nás nováčkem, dostanete se maximálně na částku 3000,-Kč, pokud jí ale splatíte v řádném termínu, a máte zájem si o ni zažádat opakovaně, s tím, že jistina se Vám může navýšit až na 10-12 tis Kč., přičemž je možné si prodloužit i délku splatnosti.

Pokud jste opakovaným zákazníkem, máte práv si zažádat i o malou úpravu podmínek, které se odlišují podle toho, jaká společnost úvěr nabízí.

Jak už samotný název této lukrativní nabídky napovídá, můžete celý proces snadno vyjednat i přes Váš mobilní telefon. U většiny poskytovatelů je nutné zprvu vyplnit online žádost na webových stránkách, případně telefonicky s operátorem. V žádosti se vyplňuje a uvádí Vaše aktuální údaje, což je jméno, příjmení, číslo dokladu totožnosti, telefon atd. Po vyplnění žádosti Vás bude následně kontaktovat pracovník společnosti a dojedná s Vámi ostatní náležitosti.

Následně Vám doručí smlouvu a úvěrové podmínky. Pokud jste novým klientem, pak doporučujeme podmínky důkladně pročíst a dopodrobna prozkoumat celou smlouvu.

Obzvlášť podmínky týkající se poplatků, odstoupení od smlouvy či sankce za zpožděné splátky. Pokud je Vaše žádost schválená, a jste vlastníkem klientského účtu, další půjčku je možné si sjednat už pouze skrze Váš mobilní telefon.

SMS zprávu v daném znění pošlete na číslo společnosti a tím dáváte najevo svůj souhlas s jejich nabídkou, přičemž peníze Vám dorazí na účet prakticky ihned. U těchto rychlých půjček je třeba si dávat velký pozor na různé skryté rizika, proto Vám doporučujeme, abyste Váš výběr pečlivě zvážili, jelikož společností, které přicházejí na trh s nabídkami, je vskutku mnoho, a né každý má férové podmínky.

Nyní Vás seznámíme s nabídkou několika společností.

SMS půjčka Zaplo

Pokud si u společnosti Zaplo půjčujete poprvé, máte možnost získat částku až 5 000 Kč se splatností 30 dní, přičemž neplatíte žádné poplatky ani úroky navíc, a skutečně vrátíte pouze 5000,-Kč. Tato první půjčka je zcela zdarma. U dalších žádostí je již nutnost splatit o 950 Kč více, což je na úrovni úroku přibližně 231% a RPSN cca 730%. U Zaplo půjčky je po Vás požadování zaslání 1 Kč z Vašeho běžného účtu.


Půjčka Cool Credit

Dosud téměř neznámá společnost Cool Credit má ve svém nabídce i krátkodobé půjčky. V případě žádosti o 5000,-Kč na délku 30 dní je navýšení o 1 225,- Kč. Pokud by jsme sumu vyjádřili pomocí procent, tak by se jednalo o RPSN 1 338%, což je dosti vysoké.


Via SMS půjčka

Nabídka u společnosti Via SMS je také pestrá, nabízí své produkty rychle a téměř každému, kdo splňuje podmínky. V případě zapůjčení částky 5000 Kč na 30 dní vrátíte dohromady 6 000 Kč, což je pouze o 1000,-Kč navíc, přičemž v této sumě je zahrnut jak poplatek, tak úrok. Celkové náklady by se tedy vyčíslily na 819%. U takové nabídky je zapotřebí akceptovat platební morálku, neboť zpoždění bývá velice sankciováno, konkrétně 
250,-Kč za každý zpožděný den.


Rychlá SMS půjčka Omega

A poslední nabídka nebankovní rychlé půjčky je od společnosti Omega, kdy stejně jako v předchozích řádcích máte možnost si zapůjčit obnos až 5000,-Kč se splatností až na 30 dní, přičemž konečná vratná suma je 6500,- což je ze všech nabídek vlastně nejvíc. RPSN se vyšplhalo až na 2 333%. Celý proces si vyřídíte pomocí SMS zprávy, ale hlavní podmínkou je nulový záznam v registru dlužníků. Výhoda je ale, že není nutnost dokládat kopie výplatních pásek ani jiný doklad o Vašem příjmu.