Půjčka do 60 minut

15.05.2015 21:05

Došly Vám zásoby financí a poohlížíte se po menším či větším finančním obnosu, díky kterému budete mít možnost poplatit důležité složenky, platby či budete moc zakoupit vytoužené věci na sebe či do domácnosti?

Jestliže se ale při sjednávání chcete vyhnout úmornému papírování, typickému pro obvyklý úvěrový produkt, určitě máte na trhu půjček rozmanitý výběr možností, přičemž jedna z nich se nazývá Půjčka do 60 minut.

Jde o jedinečnou  půjčku, která zaručuje rychlé a bezproblémové vyřízení s možností zažádat si napoprvé až o 10.000,-  korun a to úplně bez poplatku. Doba splatnosti bývá v rozmezí  2 - 30 dní, přičemž v případě, že úvěr zaplatíte včas, máte následně možnost si zažádat o další úvěr, tentokrát o částku až do 50.tis Kč.

Půjčka do 60 minut se ale na druhou stranu řadí mezi zodpovědné půjčky, tudíž své finanční prostředky nabízí pouze takovým klientům, kteří budou svůj úvěr bez problémů splácet.

Klient je předem informován o veškerých poplatcích, o výši úroků včetně konečné sumy, kterou bude povinen splatit. Celý proces probíhá elektronicky přes automatizovaný počítačový systém, kdy Vaše žádost je schvalována on-line, a netrvá to déle jak 60 minut.

Následně Vám přijde na e-mailovou adresu vyrozumění, zda Vám byl úvěr poskytnut, či nikoliv. V prvním případě jsou finanční prostředky zaslány na Vámi zvolené bankovní konto, a pak je už jen na Vás, jak s financemi naložíte.